Повернутись до тексту
Міністерство Закордонних Справ Фінляндії

Фінляндія робить найбільший внесок у розвиток загального блага людства - Посольство Фінляндії, Київ : Актуальна інформація

ПОСОЛЬСТВО ФІНЛЯНДІЇ, Київ

вул. Стрілецька, 14
01901 Київ, Україна
тел. +380 44 278 7049
E-mail: sanomat.kio@formin.fi
нормальний шрифтбільший шрифт
 

Фінляндія робить найбільший внесок у розвиток загального блага людства

Фінляндія посіла перше місце в Індексі "хорошої" країни (Good Country Index), опублікованому 23 січня 2019 року. Результати Індексу вказують на те, що у порівнянні з її розміром Фінляндія більше сприяє розвитку людства і менше обтяжує планету, ніж будь-яка інша країна.

Це четверте видання Індексу хорошої країни, що вимірює ефективність 153 країн і класифікує їх на основі їх загального впливу на планету. У нещодавньому Індексі Фінляндія піднялася з четвертого місця на перше місце. Інші провідні країни: Ірландія, Швеція, Німеччина та Данія.

Міністр закордонних справ Тімо Сойні отримав це визнання 23 січня 2019 року під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі.

"Це чудове визнання. Фінляндія - гарна та практична країна і ми є надійним партнером на міжнародних форумах. Наше виконання є результатом послідовної праці  і я бачу це в своїй роботі майже щодня. Визнання є корисним для внутрішньої дискусії та атмосфери у Фінляндії. Давайте пишатися собою протягом декількох хвилин і продовжуємо працювати та демонструвати ще кращі результати», - прокоментував Міністр Сойні.

Звернення Міністра у Давосі буде опубліковано на веб-сайті Міністерства за адресою um.fi.

Індекс хорошої країни розглядає 35 критеріїв, що базуються на даних, отриманих від Організації Об'єднаних Націй та інших міжнародних організацій. Критерії демонструють "баланс" кожної країни, який показує, чи обтяжує країна людство або ж чи сприяє загальному благу людства.

Фінляндія, яка знаходиться на першій позиції, є кращою згідно таких критеріїв: cвобода слова (друку), кількість патентів, свобода пересування, рівень кібербезпеки, кількість прийнятих біженців, дотримання прородоохоронних конвенцій, відкрита торгівлею, продовольча допомога, тощо. Для отримання більш детальної інформації щодо рейтингу Фінляндії в усіх категоріях та джерела, на яких базуються дані, відвідайте сайт Індексу хорошої країни.

35 критеріїв Індексу поділено на внески до семи категорій: наука і технології, культура, міжнародний мир і безпека, світовий порядок, планета і клімат, процвітання і рівність, а також здоров'я і благополуччя. Після того як країни було проаналізовано, кожна з країн отримала бали за кожним показником відносно всіх інших країн.

Перше видання Індексу доброї країни було опубліковано у 2014 році. Запис події  було переглянуто в Інтернеті понад 5,5 мільйонів разів. Саймон Анхольт -засновник і керівник Індексу, також відомий як творець концепції бренду країни.

Саймон Анхольт відвідає Фінляндію в лютому для участі у заходах, організованих Міністерством закордонних справ та Університетом Гельсінкі. Захід відбудеться 7 лютого о 13.00 у «Think Corner» (Університет Гельсінкі). Вхід на захід безкоштовний.

Посилання:

The Good Country Index: www.goodcountryindex.org
 Simon Anholt's interview on the website of ThisisFINLAND at https://finland.fi/life-society/goodcountryindex2018/

Launch of the Good Country Index in the TED Talk : https://www.ted.com/talks/simon_anholt_which_country_does_the_most_good_for_the_world

роздрукувати цю сторінку

оновлений 30.01.2019


© Посольство Фінляндії, Україна | Про сайт | Контактна інформація