Повернутись до тексту
Міністерство Закордонних Справ Фінляндії

Наша місія - Посольство Фінляндії, Київ : Посольство

ПОСОЛЬСТВО ФІНЛЯНДІЇ, Київ

вул. Стрілецька, 14
01901 Київ, Україна
тел. +380 44 278 7049
E-mail: sanomat.kio@formin.fi
нормальний шрифтбільший шрифт
 

Наша місія

Посольство представляє інтереси та служить усьому фінському суспільству – уряду, діловим колам, організаціям та громадянам, створює широкі можливості для співпраці з представниками  українського суспільства. Обмін візитами делегацій на різних рівнях – один з найважливіших шляхів стимулювання інтересу до Фінляндії та обміну знаннями один про одного між нашими націями.

Посольство слідкує за політичним та економічним розвитком України, шукає можливості співробітництва у різних сферах, звітує про них фінському урядові. Ми також ділимося своїм досвідом зі спеціалістами, які відвідують наше Посольство.

Посольство Фінляндії сприяє активізації експортної діяльності та допомагає фінським компаніям розпочати свою діяльність в Україні шляхом обміну досвідом та ідеями між представниками економічного сектору, які відвідують Посольство. Фінські компанії, що бажають розпочати свою діяльність в Україні, отримують підтримку у формі різних експортних та міжнародних промо-послуг. У Посольства є можливість організації невеликих семінарів у конференц-залі. Посольство тісно співробітничає з представництвом ФІНПРО (фінською торгівельною асоціацією) у Києві.

Посольство ставить за мету укріплення традиційно позитивного іміджу Фінляндії в Україні через засоби масової інформації по всій країні. Культурні програми також сприяють підтримці цієї діяльності. Завдяки співробітництву з фінським Центром Міжнародної Мобільності (СІМО) поглиблюються контакти між університетами.

 

роздрукувати цю сторінку

Цей документ

оновлений 12.07.2007


© Посольство Фінляндії, Україна | Про сайт | Контактна інформація