Повернутись до тексту
Міністерство Закордонних Справ Фінляндії

Kuinka haen viisumia (ukr)? - Посольство Фінляндії, Київ : Візи та інші послуги : Візи

ПОСОЛЬСТВО ФІНЛЯНДІЇ, Київ

вул. Стрілецька, 14
01901 Київ, Україна
тел. +380 44 278 7049
E-mail: sanomat.kio@formin.fi
нормальний шрифтбільший шрифт
 

ЗРУЧНИЙ ШЛЯХ ОТРИМАННЯ ШЕНГЕНСЬКОЇ ВІЗИ У ФІНСЬКОМУ ВІЗОВОМУ ЦЕНТРІ

Посольство Фінляндії передало право надання послуг з прийому документів, видачі готових рішень та паспортів Фінському Візовому Центру. Це зробило процес оформлення віз швидшим і якіснішим. Як і раніше, розгляд документів на візу та прийняття рішень здійснюються у Посольстві.

Посольство висловлює бажання, щоб заявники на отримання візи користувались візовим сервісним центром Фінляндії якомога більше. Клієнти можуть забронювати дату та час подачі документів як в посольстві, так і в візовому сервісному центрі, або подати документи без попереднього бронювання в візовому сервісному центрі. Сервісний візовий центр відкритий для клієнтів з 8.30 до 15.30, посольство відкрито для клієнтів з 9.30 до 12.00.

Починаючи з 15 жовтня 2010 року клієнти мають можливість заповнювати електронну анкету он-лайн, в процесі заповнення якої з’являються електронні підсказки задля допомоги в заповненні анкети на візу. Заповнену анкету потрібно роздрукувати і разом з іншими додатковими документами подати до візового сервісного центру чи посольства, залежно від того, де ви зробили бронювання часу.

Більше інформації знайдіть на сайті http://visa.finland.eu/Ukraine/index.html

Дозволами на перебування, працевлаштування та навчання займається виключно Посольство.

Заяви на отримання цих дозволів подаються до Посольства після призначення дати та часу подачі документів.

Як подавати документи на візу?

  1. Будь ласка, уважно прочитайте інформацію на сайті посольства, акуратно  заповніть анкету на отримання візи і підготуйте необхідні документи з метою вчасного отримання візи.
  2. Заповнену анкету підпишіть та наклейте фотографію
  3. Призначте дату та час  подачі документів. З'явіться вчасно до посольства в день подачі документів та подайте заповнену анкету та необхідні додаткові документи.
  4. Отримайте візові рішення в призначений день

роздрукувати цю сторінку

оновлений 26.01.2015


© Посольство Фінляндії, Україна | Про сайт | Контактна інформація